У Коростенському районі юнак намагався розпиляти запал гранати часів другої світової

У Коростенському районі юнак намагався розпиляти запал гранати часів другої світової

У лікарні йому ампутували палець.

Житель Чоповицької громади Коростенського району 15 років травмувався, намагаючись розпиляти снаряд. Про це повідомила пресслужба поліції області. Хлопець потрапив до місцевої лікарні із травматичною ампутацією пальця та іншими пораненнями.

«Попередньо було з’ясовано, що 15-річний хлопець за допомогою металошукача знайшов у лісі невеликий металевий предмет і приніс його додому. Щоб зрозуміти, що це за знахідка, юнак вирішив її розпиляти електроінструментом. Такі необережні дії призвели до детонації та розриву підозрілого предмета і, відповідно, травмування хлопця», ‒ йдеться у повідомленні.

«Швидку», яка доправила хлопця у лікарню, викликав батько травмованого. Юнака госпіталізували до лікарні з частковою травматичною ампутацією пальця на руці та дрібними січеними ранами обличчя та тіла. Наразі його життю нічого не загрожує. Під час огляду місця події поліцейські вибухотехніки вилучили металеві частинки розірваної знахідки. За попередніми висновками, це міг бути запал до гранати часів Другої світової війни.

Нагадаємо, що протягом першого тижня війни жителі області понад 100 разів викликали піротехніків. Служба безпеки України викрила зловмисника, який продавав вибухівку через Інтернет.

Leave a Comment