У Житомирі почали видавати допомогу родинам із дітьми від UNICEF

У Житомирі з 16 травня почали видавати грошову допомогу від UNICEF для сімей із дітьми. Про це повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

Отримати допомогу можуть багатодітні родини, які мають трьох і більше неповнолітніх дітей, з яких одна дитина — менше двох років або родини, які мають двох і більше неповнолітніх дітей, з яких одна дитина — з інвалідністю.

Для отримання допомоги потрібно звернутись до центру надання адміністративних послуг Житомирської міської ради (вул. Михайлівська, 4). У будні: 09:00-16:30 (13:00-14:00 обідня — перерва). Субота та неділя — вихідні.
При собі потрібно мати оригінали таких документів:

1) довідку з банку з номером банківського рахунку у форматі IBAN особи, яка отримуватиме допомогу;

2) ідентифікаційний податковий номер або ID картка / паспорт громадянина України / паспорт для виїзду за кордон / посвідчення водія / посвідка про тимчасове проживання особи, яка отримуватиме допомогу та інших членів домогосподарства (тобто, усіх, із ким ви проживаєте);

3) свідоцтво про народження усіх дітей; посвідчення про інвалідність дитини; документ, що підтверджує реєстрацію кожної особи.

Допомогу у розмірі 2 тис. 200 грн на одного члена родини (але не більше як на 5-х осіб) виплачують раз на 3 місяці на банківський рахунок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *