У Коростишеві займуться відловом безпритульних собак

Коростишівська міська рада виділить із міського бюджету 40 тис. грн на відлов бездомних собак. Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті міськради.

Проблему безпритульних тварин у Коростишеві планують вирішити протягом 4 років. Саме на цей період розробили проект програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території Коростишівської міської ради.

Згідно із документом, протягом 2018-2022 років із міського бюджету планують витратити 240 тис. грн на забезпечення відлову бездоглядних собак. Кошти за ці послуги міська рада перераховуватиме підприємтву або громадській організації, з якою буде підписано договір. За негуманне ставлення до тварин у мерії Коростишева обіцяють усувати працівників, які здійснюватимуть відлов.

У документі прописали норми щодо гуманного поводження з тваринами. Так, собаку заборонено забирати окремо від цуценят. Евтаназію дозволяють робити тільки смертельно хворим тваринам або тим, які становлять загрозу для людей. Обидва випадки мають супроводжуватимся відповідним висновком ветеринара.

«При завантаженні, транспортуванні і вивантаженні тварин повинні використовуватися пристрої і прийоми, що запобігають травмам, каліцтву або загибелі тварин», – йдеться також у документі.

Програмою також передбачено ідентифікацію та чіпування безпритульних тварин.

Нагадаємо, що станом на квітень 2018 року, у Житомирі чіпували 402 безпритульні собаки. На вулиці Вітрука у Житомирі хочуть побудувати майданчик для вигулу собак за майже 145 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *