У Коростишівському районі затримали браконьєрів, які вбили козулю

У Коростишівському районі затримали браконьєрів, які вбили козулю

Завдали збитків на 32 тисячі гривень.

Поблизу села Грубське Коростишівського району затримано браконьєрів, які вбили самця козулі європейської, чим завдали збитків мисливському господарству на 32 тис. грн. Про це повідомила Державна екологічна інспекція Поліського округу на своїй сторінці у  Facebook. 

“Починаючи з 5 січня під час проведення спільного рейду держінспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу та єгерської служби ГО «Коростишівський мисливський клуб» було виявлено групу мисливців, які проводили полювання поблизу села Грубське Коростишівського району та незаконно добули самця козулі європейської. За незаконне добування самця козулі європейської складено адміністративні матеріали, розраховано збитки нанесені мисливському господарству на суму 32 тис. гривень. Матеріали направлені до суду для притягнення винних до відповідальності”, – йдеться у повідомленні. 

Варто зауважити, що незважаючи на заборону полювання на козулю європейську з початку року це вже другий виявлений випадок браконьєрства на території  області.

До слова, згідно статті 19 закону України «Про мисливське господарство та полювання» всіма користувачами мисливських угідь видано накази, в яких вказано строки полювання на мисливських тварин. На хутрових тварин з 01.10.2018 року до 28.02.2019 року; на зайця русака з 03.11.2018 року по 27.01.2019 року; на козулю з 01.06 по 31.12.2018 року. Крім того, полювання на єнотовидного собаку, лисицю та вовка в січні – лютому 2019 року (в тому числі у неділю) без разових відстрільних карток та без присутності єгерської служби буде розцінюватись як незаконне.

Нагадаємо, майже 100 кг риби виловив браконьєр у Житомирському районі. У Новограді затримали браконьєра, який влаштував нічне полювання з 8-річною дитиною.

Leave a Comment