Обласна лікарня поповнилась новими сучасними УЗД-апаратами 

Обласна лікарня поповнилась новими сучасними УЗД-апаратами 

Вартість двох – 3,5 млн грн.

В обласну клінічну лікарню ім. О.Ф.Гербачевського за кошти обласного бюджету закуплено три нові сучасні УЗД-апарати. Про це повідомила прес-служба обласної ради.

“Обладнання стандарт-класу та експертного класу придбано наприкінці минулого року, загальна вартість двох апаратів 3,5 млн грн. Ще раніше було закуплено один апарат стандарт-класу вартістю 1,7 млн грн”, – йдеться у повідомленні.

Як розповів головний лікар Богдан Леськів, два УЗД-апарати знаходитимуться у відділенні функціональної діагностики, третій буде встановлено у приймальному відділенні лікарні. На новому обладнанні лікарі зможуть проводити весь спектр ультразвукових досліджень. УЗД-апарати є мобільними, тож за потреби їх можна перевозити в інші відділення.

«Придбання нового УЗД-обладнання дає можливість не лише якісніше, а й швидше робити дослідження. Щороку в лікарні проводиться понад 80 тис. УЗД-досліджень і наразі пацієнтам вже не доведеться чекати у чергах, аби пройти обстеження», – зазначив головний лікар Богдан Леськів.

Нагадаємо, міську дитячу лікарню Житомира може очолити начальник профільного управління. У Коростені витратять понад 400 тисяч на освітлення міської лікарні.

Leave a Comment