У краєзнавчому музеї відкрили виставку знахідок різних епох (ФОТО)

У краєзнавчому музеї відкрили виставку знахідок різних епох (ФОТО)

Деякі знайшли наприкінці ХІХ століття.

У Житомирському обласному краєзнавчому музеї з 15 лютого почала роботу флеш-виставка «Археологічний мікс: періоди, епохи, культури». Серед знахідок – ключі, ножиці, мушлі, ґудзики, монети, прикраси, фрагменти посуду тощо.

За словами директора краєзнавчого музею Романа Насонова, до експозиції увійшли знахідки експедицій з кінця ХІХ століття до 2012 року.


«Представлені різні часові знахідки, які показують різноманітні культури, що жили на території нашої області. Самі артефакти зібрані не лише в Житомирі, але і в Овруцькому, Андрушівському районах. Крім того, частково представлені знахідки, які виявлені, під час закладання фундаменту майбутнього музею природи», – розповів Роман Насонов.

Серед представлених артефактів були й такі, які знайшли на під час досліджень Замкової гори. За словами старшого наукового співробітника музею Олександра Тарабукіна, вперше дослідження цієї частини Житомира провели на початку 80-х років. Також науковець попросив передавати до музею різні знахідки старовини.

Нагадаємо, оброблені артефакти із Замкової гори незабаром передадуть обласному краєзнавчому музею. Відомий краєзнавець представив унікальні історичні фото Житомира.

Автор фото: Сергій ОМЕЛЬЧУК.

Leave a Comment