У Коростені 12 сімей отримали квартири завдяки пільговому молодіжному кредитуванню

У місті Коростені ввели в експлуатацію житловий будинок, в якому 12 молодих сімей отримали квартири завдяки участі у державній програмі пільгового молодіжного кредитування. Про це повідомив директор Житомирського регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Павло Шестопалов.

За словами директора Житомирського регіонального управління Держмолодьжитла, молоді сім’ї – новосели стали власниками нових квартир щойно збудованої ІІ черги 7-поверхового 28-квартирного житлового будинку по вул. Грушевського,108-а.

«Значна частина нового будинку буде заселена молодими родинами, які свого часу отримали пільгові довгострокові житлові кредити та завдяки цьому придбали власні помешкання. Показово, що 2 сім’ї отримали пільгові кредити за рахунок місцевого бюджету. Ще 10 сімей придбали квартири отримавши пільгові кредити за рахунок статутного капіталу Держмолодьжитла», – сказав Павло Шестопалов.

До слова, завдяки фінансуванню «Програми забезпечення молодих сімей та одиноких молодих громадян  житлом в м. Житомирі на 2013-2017 роки», в грудні  минулого  року чотири молоді сім’ї  отримали кредити  на квартири на пільгових умовах в житловому будинку у Житомирі по вулиці Вітрука, 6. Варто зауважити, що кредит надається: максимально на 30 років до пенсійного віку; під 3% річних – якщо немає дітей; 0% річних – при наявності однієї дитини; мінус  25%  від кредиту, якщо сім’я має двох дітей; мінус 50% від кредиту, якщо сім’я має 3 та більше  дітей. Обов’язкова умова кандидатів для участі – вік до 36 років обох із подружжя, перебування на квартирному обліку та платоспроможність.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України 26 жовтня затвердив розпорядження, відповідно до якого Житомирській області передбачено 43,9 млн грн державної субвенції для будівництва чи придбання житла для 65 сімей загиблих військовослужбовців. Чуднівська та Черняхівська райдержадміністрації спрацювали найшвидше в цьому плані. Дві родини загиблих учасників АТО області отримали сертифікати на житло від держави.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *