У квітні поліцейські задокументували 75 порушень, пов’язаних з дітьми та алкоголем

У квітні поліцейські задокументували 75 порушень, пов’язаних з дітьми та алкоголем

Житомирщина.

У квітні на Житомирщині поліцейські задокументували 75 порушень, пов’язаних з дітьми та алкоголем. Найбільша кількість адміністративних протоколів складені на дорослих і стосувались продажу неповнолітнім алкогольних напоїв або доведення їх до стану сп’яніння. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

У ході рейдів поліцейські проводять роз’яснювальну роботу щодо обов’язкового дотримання антиалкогольного законодавства, а також контролюють виконання карантинних обмежень молоддю.

“Упродовж квітня цього року наші працівники у різних районах області задокументували загалом 75 адміністративних відповідних протоколів, 29 з них – стосовно неповнолітніх за розпивання спиртного у публічних місцях (ст.178 КУпАП). Профілактичні бесіди проводяться як з молоддю, так і з їх батьками. Інспектори наголошують дорослим на суворішому контролі за дітьми у період карантину”, – розповіла начальниця підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук.

Серед інших задокументованих правопорушень 46 стосувались дорослого населення. Зокрема, 5 адміністративних матеріалів складені відносно продавців продмагазинів, які реалізували неповнолітнім особам алкогольні напої. Такі випадки зареєстровані у Житомирі, Бердичеві, Радомишлі та Романові.

Крім того, 41 протокол оформлений на дорослих, які сприяли вживанню дітьми спиртного. Випадки доведення неповнолітніх до стану сп’яніння (ст.180 КУпАП) задокументовані у різних районах області і стосувались як безпосередньо батьків або осіб, що їх замінюють, так і повнолітніх, з якими товаришують підлітки.

Нагадаємо, селянин приніс «снаряд», щоб підірвати магазин, бо продавчиня не давала спиртне у борг. У Коростені на час карантину обмежили продаж алкоголю.

 

Leave a Comment