На Житомирщині у 74 медичних працівників, які контактували з хворими, виявили COVID-19

На Житомирщині у 74 медичних працівників, які контактували з хворими, виявили COVID-19

Також коронавірусну інфекцію підтверджено у 21 дитини.

У 74 медичних працівників, які контактували з хворими, виявили COVID-19. Також коронавірусну інфекцію підтверджено у 21 дитини. Про це 28 квітня повідомила пресслужба облдержадміністрації з посиланням на начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколу Суслика.

“В області на COVID-19 вже захворіло 74 медичних працівника, які контактували з хворими. Стан всіх задовільний. Шестеро перебувають на стаціонарному лікуванні. Також коронавірусну інфекцію підтверджено у 21 дитини, стан всіх – задовільний. Серед хворих на коронавірус, що проходять стаціонарне лікування, 6 важких, двоє з яких підключено до апарату штучної вентиляції легень. 19 жителів області вже одужали від коронавірусної інфекції”, –  розповів начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик.

Нагадаємо, на Житомирщині – 354 зареєстрованих діагнозів COVID-19.  Від коронавірусу помер ще один житель області. Через спалах COVID-19 у Малині на в’їздах та виїздах працюватимуть пункти пропуску та контролю. Після 11 травня на Житомирщині можуть послабити карантинні обмеження.

Leave a Comment