У липні можуть почати будівництво сміттєпереробного заводу у Житомирі

У липні можуть почати будівництво сміттєпереробного заводу у Житомирі

 Ділянку під завод поділять на дві.

ТОВ «МС Соціальний Проект», яке у липні 2018 року отримало в оренду 5 га під сміттєпереробний завод, може розпочати будівництво вже у липні цього року. Про це під час сесії Житомирської міської ради 20 червня розповів представник компанії.

«На сьогодні ми вже отримали майже всі необхідні дозволи. Єдине що, то земельну ділянку, за яку ми платимо оренду, просимо розбити на дві», — сказав представник фірми. За його словами, виявилося, що на частині ділянки можуть бути історичні пам’ятки часів Римської Імперії. Так стверджують археологи. Фірма заявила про готовність зробити дослідження цієї ділянки власним коштом. «Будівельні роботи можемо робити паралельно. Археологи запевняють, що пам’ятки можуть бути лише на одній частині ділянки. Її ми планували використовувати під склади. Їх можна буде обладнати згодом», — заявили у ТОВ «МС Соціальний Проект».

Нагадаємо, житомирські комунальники придбають сміттєві контейнери майже на 900 тисяч. Бердичівська міськрада передасть сміттєзвалище комунальникам. 

Leave a Comment