Міськрада шукає перевізника на маршрут №37, щоб укласти тимчасовий договір

Міськрада шукає перевізника на маршрут №37, щоб укласти тимчасовий договір

Документи прийматимуть до 21 червня включно.

Управління транспорту та зв’язку Житомирської міської ради готове укласти тимчасовий договір з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування № 37 «Клосовського – Польова». Відповідне оголошення оприлюднили на сайті міської ради 20 червня.

Серед умов, яке поставило управління, перевізник повинен мати 9 автобусів місткістю понад 18 місць для сидіння, які курсуватимуть з інтервалом у 8-10 хвилин щоденно. Крім того, у міській раді показали графік руху.

«Для укладання договору автомобільний перевізник подає наступні документи: копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів; перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою «з місцем водія/без місця водія»), VIN – коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу; копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті», – йдеться в оголошенні.

Документи прийматимуться до «21» червня включно.

Нагадаємо, перевізник відмовився обслуговувати маршрут №14 у Житомирі. У Житомирській міськраді не знають, що робити із перевізниками.

Leave a Comment