У Любарському районі дитячий табір здали в оренду дорожникам

Чуднівська окружна прокуратура вимагатиме через суд визнати недійсними договори оренди приміщень дитячого табору дорожниками. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«Любарською селищною радою у квітні цього року з приватним товариством, яке займається будівництвом доріг, укладено чотири договори оренди приміщень діючого дитячого табору відпочинку, площею понад 1100 кв. метрів, ринковою вартістю майже 4 млн грн», йдеться у повідомленні.

Працівники приватної фірми, яка будує дорогу, поселилися та проживають у таборі, а у підсобних приміщеннях зберігають свій робочий інвентар.

Прокуратура встановила, що договори укладено протиправно, оскільки законодавством заборонено використовувати дитячі заклади з оздоровлення та відпочинку дітей не за призначенням.

У прокуратурі впевнені, що нецільове використання таких приміщень (у даному випадку — автодорожниками) створює загрозу збереженню матеріально-технічної бази та унеможливлює забезпечення належних умов для проживання, харчування, медичного обслуговування, виховання дітей, розвитку їх інтересів і здібностей.

Нагадаємо, що прокуратура області вимагає повернути сільську бібліотеку у Новоград-Волинському районі. Правоохоронці хочуть також повернути палац Терещенків у власність держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *