У Малині судитимуть чоловіка, який знущався над 82-річною матір’ю

У Малині судитимуть чоловіка, який знущався над 82-річною матір’ю

Чоловіку загрожує позбавлення волі на строк до двох років.

У Малині судитимуть місцевого жителя за насильство над 82-річною матірю. Про це повідомила пресслужба прокуратури області. 

Коростишівська місцева прокуратура здійснюватиме підтримання публічного обвинувачення у справі стосовно місцевого жителя, обвинуваченого у неодноразовому вчиненні насильства над матір’ю, що сталося у Малині.

Обвинувальний акт за ст. 126-1 КК України (домашнє насильство, тобто умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного насильства щодо матері, що призводить до фізичних або психологічних страждань, погіршення якості життя потерпілої особи) розглядатиме Малинський районний суд.

“За даними слідства, 50-річний житель м. Малин тривалий час, протягом  2019-2020 років, скоював психологічне насильство над рідною людиною – 82-річною матір’ю, навіть не зупиняючись перед її поважним віком.

Зловмисник систематично умисно ображав  літню жінку нецензурною лайкою, принижував та залякував, погрожував фізичною розправою, через що вона змушена була полишати домівку та шукати захисток у сусідів,   неодноразово викликати працівників поліції”, – йдеться у повідомленні.

За насильство у сім’ї правоохоронці неодноразово складали протоколи про вчинення адміністративних правопорушень за ч. ч.  1, 2 ст. 173-2 КУпАП, за результатом розгляду яких суд визнавав чоловіка винним та застосовував штраф і громадські роботи.

Тепер за свої дії насильник буде покараний відповідно до Кримінального кодексу України, яким передбачено, зокрема, обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до двох років.

Нагадаємо, у Новограді син, який постійно знущався над власною матір’ю, сяде у в’язницю. Житомирщина: за психологічне насильство над дружиною чоловік сяде за ґрати.

Leave a Comment