Житомирська міськрада частину продуктів зі шкіл віддасть пільговикам

Житомирська міськрада частину продуктів зі шкіл віддасть пільговикам

Внесуть зміни до рішення виконкому.

Житомирська міська рада дозволить передати продукти харчування, які раніше прийняли від шкіл міста, пільговим категоріям громадян. Відповідний проєкт рішення виконкому оприлюднили на сайті мерії.

«Доповнити рішення виконавчого комітету міської ради від 13.03.2020 No 296 «Про передачу продуктів харчування та продовольчої сировини» пунктом:

1.3. Продукти харчування та продовольчу сировину, що не можуть бути використані у зв’язку із запровадженням карантину, дозволити передати сім’ям пільгових категорій, які відповідно до рішень міської ради та виконавчого комітету отримують безкоштовне харчування», ‒ йдеться у документі.

Раніше ці продукти планували використати для медичних закладів у разі виникнення епідемії коронавірусу у Житомирі. Продуктові набори для пільговиків передавали також торгівельні заклади міста.

Нагадаємо, що продуктові набори соціально незахищеним житомирянам почали видавати наприкінці березня. У квітні Житомирщині пообіцяли майже 24 тис. продуктових наборів для соціально незахищених верств населення.

Leave a Comment