У мережі оприлюднили, хто з депутатів не схотів скасувати підвищення проїзду у маршрутках

Депутати Житомирської міської ради під час сесії Житомирської міської ради 25 травня не схотіли скасувати рішення виконкому про збільшення вартості проїзду у маршрутках до 5 грн. Реакція житомирян у соцмережах не забарилася. Відтак, активіст Роман Мусійчук оприлюднив прізвища депутатів, які не підтримали цю ініціативу.

«Хочу представити вам депутатів, хто та як голосував за скасування рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради, щодо підвищення вартості проїзду у маршрутках міста до 5 грн. Навіть пані Наталя Леонченко там виступала, обурювалася, а при голосуванні утрималася. От такий він «Безсмертний полк», – написав активіст на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, шість депутатів — Сергій Колесник (Опоблок), Юрій Юзвинський, Антон Ракович та Олександр Рибак (Самопоміч), Юрій Мойсеєв та Микола Янушевич (БПП) в залі були, але вийняли картки, щоб не голосувати.

Відтак, за скасування рішення виконкому не голосували депутати фракції Блоку Петра Порошенка, «Самопомочі» та «Опоблоку».

Нагадаємо, що з червня місяця житомиряни, згідно із рішенням житомирського міськвиконкому, їздитимуть у «маршрутках» по 5 грн. У мерії обіцяють, що пільговиків звільнять від оплати за проїзд.

Фото з мережі Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *