У мерії кажуть, що бішофіту, яким посипають мости, на зиму не вистачить

У мерії кажуть, що бішофіту, яким посипають мости, на зиму не вистачить

У рясні снігопади витратили всього 2 тонни.

Під час рясних снігопадів усі мости Житомира комунальники обробляли бішофітом. Про це під час свого брифінгу 8 лютого сказав радник міського голови Юрій Антіпов. Мерія закупила 8 тонн препарату. Але на всю зиму його не вистачить.

Ще позавчора, коли були рясні снігопади, ми посипали бішофітом мости. Це вже вдруге. На Бердичівському мосту використовували 60 грамів на метр квадратний. Це, фактично, подвійна доза”, – заявив Юрій Антіпов.

За його словами, дороги згаданим препаратом посипати не будуть. Адже хочуть отримати максимально можливий результат від його використання. Закуповували загалом 8 тонн бішофіту, лишилося 6.

Але ми зараз будемо грамотно його використовувати. Це недешеве задоволення. До кінця зими його однозначно не вистачить. Це була експериментальна закупівля”, – додав Антіпов.

Найближчим часом, пообіцяв радник міського голови, комунальники порахують, скільки ще бішофіту потрібно і оголосять тендер.

Нагадаємо, що двірники КВЖРЕПів не справляються з прибиранням снігу. КП “Управління автомобільних шляхів” Житомирської міської ради заплатить гроші приватному підприємцеві за розчищення доріг від снігу.

 

Leave a Comment