У мерії приховують документи, пов’язані із ремонтом пішохідного мосту

У міській раді не хочуть оприлюднювати документи, пов’язані із ремонтом пішохідний міст в житомирському парку ім. Ю. Гагаріна.

Ще наприкінці літа редакція «Вголос.zt» звернулася до міського голови Сергія Сухомлина із проханням надати копії проектно-кошторисної документації, договору із підрядником та акти виконаних робіт. У відповіді на інформаційний запит заступник міського голови Олександр Фещенко запевнив, що усі документи будуть надані лише після оплати робіт із їх копіювання… Вартість такої послуги у міській раді оцінили у 174 грн.

zapyt-vidpovid

«Вголос.zt» 29 вересня перерахував гроші на вказаний рахунок та повідомив про це міську раду. Проте до теперішнього часу відповідь на інформаційний запит редакція не отримала.

14670871_10207109026099866_1383420850336639676_n

Що приховують у міській раді? Влітку пішохідний міст в житомирському парку ім. Ю. Гагаріна закрили на ремонт. Спочатку передбачалося, що ремонтуватимуть міст капітально. Зокрема, на суму 1,5 млн грн планувалося здійснити облицювання парапетних стін, цоколю фундаменту якорів та опорних труб гранітними плитами, покриття з асфальтобетону, очищення, обробка проти корозії та фарбування металевих конструкцій. Врешті за ці гроші міст лише почистили від іржі та пофарбували.

Нагадаємо, замість ремонту дороги житомиряни вчергове отримали “відписку” з міської ради. Фірма сина заступника голови Богунської райради отримає більше двох мільйонів за ремонт скверу у Житомирі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *