У мерії “заднім” числом нададуть пільги житомирянам

У мерії “заднім” числом нададуть пільги житомирянам

У такий спосіб міська рада хоче уникнути колапсу.

Житомирська міська рада має намір внести зміни у своє рішення №932 від 10 червня 2015 року. Згаданий документ встановлював пільги для житомирян на сплату оренди за землю та земельного податку. Відповідний проект рішення оприлюднено на сайті Житомирської міської ради.

“Внести зміни до рішення Житомирської міської ради від 10.06.2015 №932 “Про місцеві податки та збори” та викласти у новій редакції додатки №1-4”, – йдеться у проекті.

У змінах передбачили надання пільг у розмірі 20 та 70 відсотків після нарахування земельного податку за 2016 рік.

У такий спосіб у міській раді хочуть уникнути колапсу, який може виникнути через проблеми зі справлянням орендної плати та земельного податку.

Рішення №932 свого часу викликало неабиякий ажіотаж серед житомирян. Прийняти його міську раду змусило посилення податкового тиску з боку Кабінету міністрів на фізичних та юридичних осіб. Тож після тривалих дискусій, обговорень та пошуку можливого виходу із ситуації разом із підприємцями, міська рада прийняла доленосне рішення №932. Однак поневіряння житомирян це не завершило. Адже Держгеокадастр Житомирського району, який обслуговує територію обласного центру, вперто ігнорував рішення сесії і продовжував нараховувати платежі по-своєму. Ситуацію не вирішили навіть численні судові позови.

Наприкінці 2016 року у мерії знову заговорили про рішення №932. Величезній кількості житомирян прийшли платіжки за землю із сумами без врахування пільг.   Тож тепер у міській раді цю переплату мають повернути платникам.

Найближчим часом Житомирська міська рада планує внести зміни до згаданого рішення.

Нагадаємо, що Любов Цимбалюк прогнозувала фінансовий колапс на початку 2017 року через проблеми із виконанням рішення №932 Житомирської міської ради. Житомирському вчителю виставили рахунок на 25 тис. грн за 11 соток землі.

Leave a Comment