Житомирському вчителю виставили рахунок на 25 тисяч за 11 соток землі

Житомирському вчителю виставили рахунок на 25 тисяч за 11 соток землі

Каже, що платив раніше 300 гривень на рік.

Викладач Житомирського музичного училища Віктор Козловський був шокований платіжкою, яку отримав від Державної фіскальної служби із розрахунком плати за орендовані ним у міста 11 соток землі.

“Ще навесні я звернувся у Державну фіскальну службу з проханням розрахувати мені суму плати за орендовану мною ділянку площею 11 соток. Мені нарахували близько 14 тис. грн. Але заспокоїли, сказавши, що до цієї суми буде застосовано знижку. Коли ж я вдруге звернувся вже влітку за платіжкою — то там не те, що знижки не було, а навіть збільшили вартість. Нарахували аж 25 тис. грн за рік. Хоча минулого разу мені це обходилося максимум у 300 грн”, – розповів Віктор Козловський.

За словами викладача, він має власний будинок, а 11 соток, за які йому нарахували таку шалену суму, це звичайнісінький садочок.

Дана ситуація склалася через невиконання Держгеокадастром у Житомирському районі (саме він робить оцінку землі і розраховує вартість оренди) рішення міської ради, прийняте ще в липні минулого року.

“Рішення №931, прийняте мерією ще минулого року, було покликане встановити максимально оптимальну вартість орендної плати та податку на землю для власників присадибних ділянок, гаражних кооперативів та представників малого та середнього бізнесу. Але Держгеокадастр це рішення не прийняв до уваги і продовжив нараховувати орендну плату та земельний податок на свій власний розсуд”, – прокоментував “Вголос.Zt” цю ситуацію голова Всеукраїнського комітету розвитку та захисту бізнесу “Відсіч” Сергій Зайцев.

Нагадаємо, що вранці 27 вересня підприємці та представники гаражних кооперативів пікетували приміщення Держгеокадастру у Житомирському районі, намагаючись змусити установу виконувати рішення Житомирської міської ради. Керівник ДГК у Житомирському районі так і не вийшов до пікетувальників, адже якраз від ранку 27 вересня пішов на лікарняний.

Leave a Comment