У Міністерстві охорони здоров’я житомирських лікарів «попросили триматися»

У Міністерстві охорони здоров’я житомирських лікарів «попросили триматися»

У Києві сказали, що грошей на медицину немає.

Міська рада отримала відповідь від Міністерства охорони здоров’я щодо перспективи медичної субвенції з державного бюджету. Її, зазначають у Кабміні, чекати годі.

«Міністерство охорони здоров’я житомирянам: «Денег нет. Но вы держитесь», – такими словами прокоментував на своїй сторінці у мережі Фейсбук відповідь із Кабміну профільний заступник міського голови Матвій Хренов.
«На лист Житомирської міської ради стосовно медичної субвенції Міністерство охорони здоров’я відповіло листом на трьох аркушах, зміст яких зводиться до того, що грошей у держбюджеті немає і не буде», – продовжує чиновник.

На думку Матвія Хренова, у такий спосіб Міністерство охорони здоров’я самоусунулося від вирішення проблеми та переклало фінансову відповідальність на органи місцевого самоврядування та державної влади на місцях. Це означає, що як мінімум 70% зарплати житомирським лікарям має платитися з міського бюджету.

Ще на початку року головний лікар міської дитячої лікарні Житомира, депутат міської ради Володимир Башек заявляв, що такої катастрофічної ситуації у медицині не було ніколи.

Нагадаємо, що напередодні травневих свят міська рада виділила кошти на зарплату лікарям та вчителям.

Leave a Comment