У міській раді всерйоз задумалися над розширенням Житомира

У міській раді всерйоз задумалися над розширенням Житомира

Із сусідніми громадами ще не спілкувалися.

Найближчим часом у Житомирській міській раді знову піднімуть питання про зміну меж міста. Про це під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету сказала головний архітектор Житомира Євгенія Черкасова.

«Цей проект рішення розроблений на підставі того, що є новий Генеральний план міста. Є перспективні межі розвитку. І для того, щоб нам проводити роботи щодо встановлення нових меж міста, потрібно отримати дозвіл на розробку проекту землеустрою, виготовити землевпорядну документацію і узгодити межі з суміжними землекористувачами», – сказала головний архітектор.

За словами Євгенії Черкасової, на ці заходи в бюджеті Житомира передбачили 300 тис. грн. Перемовини із сусідами, стверджує чиновниця, почнуть після того, як буде розроблено проект.

«Після цього міський голова спілкуватиметься із сільськими головами прилеглих територіальних громад та за результатами перемовин вноситимуться зміни», – повідомила архітектор.

Тим часом під час сесії Житомирської міської ради 9 березня міський голова Житомира Сергій Сухомлин повідомив, що завод «Кронберг і Шуберт», який знаходиться на Крошні, сплачує щороку понад 20 млн грн до бюджету Оліївської сільської ради.

Нагадаємо, що депутат Любов Цимбалюк під час голосування за новий генеральний план Житомира заявила, що категорично проти того, щоб межі міста розширялися за рахунок поглинання прилеглих сіл. Мешканці приміських Зарічан під час обговорення генерального плану Житомира стверджували, що міська рада «віджимає» їхні території.

Leave a Comment