У міській раді кажуть, що немає грошей перевозити безкоштовно школярів

У міській раді кажуть, що немає грошей перевозити безкоштовно школярів

Відповіли на петицію.

Електронну петицію житомирян щодо безкоштовного проїзду учнів загальноосвітніх закладів в тролейбусах та маршрутних «таксі» розглянули у міській раді. Кажуть, поки немає коштів перевозити школярів безкоштовно, але якщо вони з’являться – питання обіцяють розглянути. Про це у відповіді на звернення написав заступник міського голови Дмитро Ткачук.

«В міському бюджеті кошти на безкоштовний проїзд учнів загальноосвітніх закладів в тролейбусах та маршрутних таксі не передбачено. Однак, у разі вишукання коштів, зазначене питання буде розглянуто на засіданні виконавчого комітету міської ради», – пояснив він.

За словами Ткачука, вартість проїзду в міському пасажирському транспорті учням шкіл та інших загальноосвітніх навчальних закладів становить 2 грн. Крім того, пільговий проїзд забезпечується шляхом реалізація проїзних квитків за пільговою вартістю для студентів та учнів.

Нагадаємо, проїзд у житомирських маршрутках може знову подорожчати. Водіїв житомирських маршруток зобов’яжуть носити уніформу.

Leave a Comment