У міській раді розповіли, як депутати витрачали кошти з міського бюджету на потреби виборців

У міській раді розповіли, як депутати витрачали кошти з міського бюджету на потреби виборців

ДОКУМЕНТ.

Депутати Житомирської міської ради торік на потреби своїх округів та виборців з бюджету міста витратили понад 4 млн грн. Зокрема, кожному депутату на виконання своїх повноважень були передбачені 100 тис. грн.  Про це “Вголос.zt” у відповіді на інформаційний запит повідомила секретар міської ради Наталія Чиж.

Вже традиційно депутати піклувалися про дітлахів, майже кожен допомагав дошкільним навчальним закладам та школам з ремонтами, меблями, підручниками та іншим інвентарем. Витрачали й кошти на потреби деяких ОСББ та лікарень. Окрім того, надавали матеріальну допомогу та підтримували спортсменів. А дехто за ці кошти проводив фестивалі…

Нагадаємо, стало відомо, на які потреби виборців депутати Новограда витратили кошти з міського бюджету.Депутати Новоград-Волинської міської ради на забезпечення потреб виборчих округів райцентру витратили майже 3 млн грн з бюджета міста. Зокрема, на встановлення ігрових майданчиків, будівництво хірургічного корпусу, потреби деяких ОСББ та відеоспостереження.

Leave a Comment