Приватні перевізники не платять за використання комунальних GPS-трекерів

Житомирські перевізники заборгували комунальному підприємству «Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради близько 71 тис. грн за використання GPS-трекерів. Останні дозволяють визначати, де знаходиться маршрутне “таксі”. Про це під час засідання виконкому 17 січня повідомив директор підприємства Валентин Харченко.

«Гроші не перераховують з квітня 2017 року. ПП «Шерифф» заборгувало 60 тис. грн, перевізники Іваницька та Добровінський вілповідно 6 та 5 тис. грн. Посилаються на те, що не мають грошей», – сказав Харченко.

За його словами, такою є інформація станом на 1 грудня 2017 року. Однак до кінця минулого року перевізники обіцяли оплатити кошти.

На одне з наступних засідань виконкому Валентин Харченко за дорученням виконкому надасть інформацію станом на січень. Якщо оплата не надійде — з перевізниками розірвуть угоду щодо трекерів. А вже після цього подумають над розірванням угоди щодо надання послуг пасажирського перевезення. Адже однією з умов цього документу є встановлення перевізниками системи GPS-трекінгу у маршрутках.

Нагадаємо, що в облдержадміністрації пообіцяли розривати договори із перевізниками, які необґрунтовано підняли вартість проїзду. У жовтні міська рада хотіла придбати валідатори для маршруток бюджетним коштом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *