У міськраді пообіцяли не будувати скандально відому АЗС на проспекті Незалежності. Підприємцю дадуть іншу ділянку

У міськраді пообіцяли не будувати скандально відому АЗС на проспекті Незалежності. Підприємцю дадуть іншу ділянку

Відповідь на петицію.

У міській раді пообіцяли житомирянам, що забудовник не зводитиме АЗС на проспекті Незалежності, 29, що у Житомирі. Підпримцю запропонують іншу земельну ділянку. Про це у відповіді на електронну петицію містян, які виступили проти скандально відомого будівництва у їх районі, повідомила заступниця міського голови Світлана Ольшанська. 

“Розглянувши петицію мешканців м. Житомира, проти будівництва автозаправного комплексу за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 29, повідомляємо наступне.
Згідно з розпорядженням Житомирського міського голови від 26.09.2019 № 957 створена робоча група щодо розгляду колективного звернення від 28.08.2019 № 10816-Ко-10208/10/2 з питання припинення будівництва АЗК з пунктом сервісного обслуговування населення, адміністративними приміщеннями, АГЗП та автомийки за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 29, замовник — ТОВ “ЮПІДЖІ”.
26.09.2019 проведено засідання зазначеної робочої групи на якому вирішено доручити Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради підготувати на чергову постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування міської ради (далі – постійна комісія міської ради) перелік земельних ділянок, одну з яких можливо буде запропонувати ТОВ “ЮПІДЖІ” для обміну на земельну ділянку по проспекту Незалежності, 29 в м. Житомирі.
Одночасно, за рекомендацією робочої групи 26.09.2019 та постійної комісії міської ради (протокол від 01.10.2019 № 229) Департаментом містобудування та земельних відносин міської ради розглядається питання проведення міни вищезазначеної земельної ділянки та готується перелік вільних земельних ділянок, які можуть бути використані для будівництва вищезазначеного об’єкту.
Також, 01.10.2019 на засіданні постійної комісії міської ради рекомендовано забудовнику не вчиняти дій щодо будівництва вищезазначеного об’єкту до вирішення спірного питання.
Враховуючи викладене, повідомляємо, що дане питання буде розглянуто повторно на черговому засіданні постійної комісії міської ради”, – пояснила вона.

Нагадаємо, лише через місяць Сухомлин відреагував на звернення житомирян щодо скандально відомого будівництва АЗС. На хабарах погоріли два податківці,  які змушували власників АЗС сплачувати “данину”.

Leave a Comment