У міськраді пообіцяли прибрати сміттєзвалище на Соколовському кар’єрі, а от з Богунським – поки невідомо

У міськраді пообіцяли прибрати сміттєзвалище на Соколовському кар’єрі, а от з Богунським – поки невідомо

Встановлюють, кому належить територія.

У міській раді відповіли на електронну петицію житомирян, яка на початку липня набрала необхідну кількість підписів. У звернені містяни просили владу ліквідувати стихійні сміттєзвалища біля Богунського та Соколовського кар’єрів та при можливості встановити на даних територіях контейнери.

«Питання ліквідації зазначених у петиції сміттєзвалищ, розглянуто на черговому засіданні міської постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами. За результатами роботи комісії КП «Автотранспортне підприємство 0628» Житомирської міської ради надано протокольне доручення виконати роботи з ліквідації безхазяйного сміттєзвалища, яке утворене на території прилеглій до Соколовського кар’єру. Інформуємо, що зазначені роботи будуть виконані силами комунального підприємства у серпні 2019 року. Разом з тим, управлінням житлового господарства міської ради опрацьовується питання встановлення контейнерного майданчика для збору ТПВ біля зазначеної водойми», – повідомив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Кондратюк.

Стосовно ліквідації стихійного сміттєзвалища біля Богунського кар’єра – у міській раді на даний момент намагаються зрозуміти  кому належить дана територія.

Нагадаємо, у мерії обговорили ситуацію із сміттєзвалищем. Житомирські комунальники заплатять понад мільйон за огорожу сміттєзвалища.

 

Leave a Comment