Житомирські комунальники заплатять понад мільйон за огорожу сміттєзвалища

Житомирські комунальники заплатять понад мільйон за огорожу сміттєзвалища

Гроші отримає житомирська підприємиця.

Комунальне підприємство «КАТП-0628» Житомирської міської ради заплатить 1 млн 326 тис. грн за капітальний ремонт огорожі на міському полігоні твердих побутових відходів. Інформацію про укладений договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Виконавцем робіт з капремонту є фізична особа-підприємець Людмила Бондаренко. Огорожу полігону будували ще у 2008 році. Тоді КАТП-0628 заплатило за її спорудження 497 тис. 400 грн. Підрядником виступила ПБФ «Яніцький».

Із ФОП Бондаренко комунальне підприємство співпрацює фактично з часу її реєстрації. Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, ФОП зареєстрована у жовтні 2017 року. Вже з грудня того ж року почала отримувати перші транші від КАТП. Протягом 2017 року ФОП Бондаренко отримала 2 млн 136 тис. грн. У неї підприємство орендувало сміттєвоз та контейнери для сміття.

Протягом 2018 року підприємець вже отримала від КАТП-0628 підрядів на 2 млн 992 тис. 100 грн. За ці кошти підприємиця здала в оренду з правом викупу 478 контейнерів для сміття та ремонтувала фільтраційну дамбу сміттєзвалища.

Згідно із вже згаданим реєстром, основний вид діяльності ФОП Бондаренко — надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Однак у переліку дозволеної діяльності є також будівництво житлових і нежитлових будівель та інші спеціалізовані будівельні роботи.

Нагадаємо, що у 2017 році КАТП-0628 провело 5 тендерів на загальну суму майже 5 млн грн. У лютому 2018 року підприємство взяло в оренду сміттєві баки на понад 1 млн грн.

Leave a Comment