Житомирщина: урожай із 160 га земель оборони, які незаконно засіяли, прокуратура зібрала та продала

На Житомирщині викрите самовільне захоплення ділянок, що перебувають на обліку Новоград-Волинської квартирно-експлуатаційної частини. Незаконні посіви сільгоспкультур за рішенням суду реалізували на торгах. До бюджету відшкодовані завдані збитки на суму понад 590 тис. грн. Про це повідомила пресслужба військової прокуратури Центрального регіону України.

“160 гектарів пшениці, вівса і соняшника були виявлені під час огляду земельних ділянок в ході досудового розслідування справи за фактами недбалого ставлення до військової служби службовими особами Новоград-Волинської КЕЧ, що призвело до самовільного захоплення земель оборони.  

Корольовський районний суд м. Житомира надав дозвіл на реалізацію незаконних посівів сільгоспкультур на оборонній землі. Продаж доручено ГУ ДФС у Житомирській області. За результатом проведених  біржових торгів були реалізовані майнові права на посіви пшениці – до бюджету скеровано понад півмільйона гривень.  Після продажу вівса і соняшника кошти також будуть передані державі”, – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, позбавлення волі та штраф у півмільйона гривень “світить” колишньому чиновнику Держземагентства, який незаконно роздав землі лісового фонду. Облрада попросить не скасовувати мораторій на продаж землі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *