Суд арештував майновий комплекс колишнього консервного заводу у Новограді. Триває розслідування

Суд арештував майновий комплекс колишнього консервного заводу у Новограді. Триває розслідування

Міська рада допустила зловживання службовим становищем.

У Новограді-Волинському за клопотанням прокуратури суд своїм рішенням арештував будівлі та земельну ділянку орієнтовною вартістю 4,8 млн грн. Про це повідомила пресслужба прокуратури області. 

“За даними слідства, службовими особами Новоград-Волинської міської ради  під час обміну майнового комплексу, що в історичній частині міста, на земельну ділянку комунальної власності (інвестиційно приваблива, біля траси Київ-Чоп) допущено зловживання службовим становищем у частині можливого завищення вартості будівель (колишній консервний завод), чим спричинено тяжкі наслідки”, – йдеться у повідомленні.

Процесуальним прокурором Новоград-Волинської місцевої прокуратури, у межах досудового розслідування, заявлено клопотання про накладення арешту на комплекс будівель орієнтовною вартістю понад 2,5 млн грн та земельну ділянку площею понад 0,80 га орієнтовною вартістю 2,3 млн грн.

За результатом розгляду, ухвалою слідчого судді Новоград-Волинського міськрайонного суду клопотання задоволено, на зазначене нерухоме майно та ділянку землі, з метою збереження речових доказів, накладено арешт.

Кримінальне правопорушення виявлено завдяки спільним діям прокуратури, УСБУ в області і поліції та розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України. Наразі досудове розслідування, яке проводить Новоград-Волинський відділ поліції, триває, призначені будівельно-технічна та земельно-технічна експертизи. Новоград-Волинська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво.

Варто зауважити, що занедбану територію колишнього консервного заводу викупили майже за 5 млн грн у ТОВ “Старий Звягель”, обмінявши її на іншу, що на вул. Олександрівській 1-А. Планувалося на місці заводу, який межує із музеєм  Лесі Українки, облаштувати сквер, розмістивши там скульптури із твору “Лісова пісня”.

Нагадаємо, у день виборів екс-мер Новограда одружився з секретарем міської ради.  Мер Новограда у 2019 році купив автомобіль та квартиру у Києві. Віктор Весельський заявив про складання повноважень мера Новограда-Волинського під час сесії. У грудні 2018 року для відставки Весельського депутатам не вистачило кількох голосів.

Автор фото: Новоград city

Leave a Comment