У Народичах судитимуть підрядника за неякісний ремонт дороги

Підприємця, який робив ремонт дороги у Народичах, та інженера з технічного нагляду підозрюють у неякісному виконанні дорожних робіт. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури області.

«У 2019 році, відповідно до укладеного договору, приватне автодорожне підприємство зобов’язалося виконати капітальний ремонт дорожнього покриття у смт Народичі, за бюджетні кошти вартістю понад 650 тис. грн. Однак недобросовісне підприємство-підрядник не дотрималося взятих на себе зобов’язань, дорожні роботи виконало неякісно», ‒ йдеться у повідомленні.

За словами спіробітників прокуратури, директор фірми відобразив недостовірні відомості в актах, а їх не перевірили інженер з технічного нагляду та колишній секретар селищної ради, який на той час виконував обов’язки селищного голови.

Факт неякісного ремонту довели проведені правоохоронцями експертизи. Ними встановлено, що з бюджету зайво перераховано майже 350 тис. грн.

Нині судом накладено арешт на майно фігурантів справи, зокрема, садовий будинок та транспортні засоби на загальну суму майже 770 тис. грн.

Нагадаємо, що у Коростенському районі підприємця підозрюють у заволодінні бюджетними коштами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *