У Коростенському районі підприємця підозрюють у заволодінні коштами місцевого бюджету

У Коростенському районі підприємця підозрюють у заволодінні коштами місцевого бюджету

На понад 300 тисяч.

Підприємця, який здійснював капітальний ремонт дитсадочку у одному з сіл Коростенського району підозрюють у заволодінні бюджетними коштами. Про це повідомили у пресслужбі обласної поліції.

Як розповіли у поліції, директор товариства з обмеженою відповідальності у 2017 році уклав з сільською радою договір на виконання робіт з капітального ремонту будівлі дошкільного навчального закладу вартістю у понад 1,3 мільйона гривень. Наступного року керівник фірми уклав угоду на капітальний ремонт будівлі місцевої гімназії на суму майже 4 мільйони гривень.

«Упродовж 2017-2018 років керівник будівельної організації склав низку актів приймання виконаних робіт та довідки про їх вартість та витрати із завідомо неправдивими відомостями. Такі документи він надав до сільської ради, тож на рахунок товариства були перераховані обумовлені кошти», ‒ зазначають у поліції.

За підрахунками експертів, вартість робіт, які підрядник вказав у акті виконаних робіт, однак насправді не виконував складає понад 300 тис. грн.

У разі доведення вини, підприємцеві може «світити» від 3 до 8 років тюрми.

Нагадаємо, що екс-директора Житомирського ТТУ Андрія Нечуйвітра судитимуть за завдання шкоди міському бюджету. У Хорошеві судили комунальницю та підприємців, які заволоділи бюджетними коштами на ремонтах.

Leave a Comment