У наступному році учнів молодших класів харчуватимуть за заявою батьків

У наступному році учнів молодших класів харчуватимуть за заявою батьків

Заступник мера переконує, що це не економія на дітях.

З 2017 року в молодшій школі харчувати дітей будуть тільки за заявою батьків. Про це повідомила прес-служба міської ради з посиланням на заступника міського голови Матвія Хренова.

«Зараз кошти на харчування виділяються на всіх без винятку дітей молодшої школи, які навчаються. Але досить часто є ситуації, коли діти не їдять в їдальні, навіть коли вони є у школі. Або дітям не подобається їжа, або батьки проти і годують дітей самостійно, або є медичні протипоказання. Для того, щоб уникнути нецільового використання коштів, у 2017 році в молодшій школі (1-4 класи) харчуватись будуть тільки ті діти, батьки яких написали заяву на харчування. Тобто харчувати дітей з першого по четвертий клас будуть лише за письмовою заявою зі згодою батьків на харчування», – зазначив Матвій Хренов.

Такий крок обумовлений оптимізацією використання бюджетних коштів, зокрема й автономізацією навчально-виховних закладів. Зекономлені таким чином кошти залишатимуться у школі та будуть спрямовані на покращення навчально-технічної бази школи. Наприкінці року адміністрація закладу спільно з батьківським комітетом будуть вирішувати куди спрямувати кошти.

«Це робиться для того, аби батьки розуміли, що якщо дитина не їсть у школі – це не економія на їхній дитині. Ці кошти будуть цілеспрямовані на покращення матеріально-технічної бази самої школи, де навчається дитина. Це можуть бути нові комп’ютери, мультимедійні дошки тощо», – наголосив заступник міського голови.

Адміністрації школи мають місяць на діалог з батьками для роз’яснень з цього приводу, а батьки – для прийняття рішення.

Нагадаємо, Житомирська школярка отримуватиме стипендію Президента України. Улюблений підрядник міської ради робитиме харчоблок у житомирській школі.

Leave a Comment