Улюблений підрядник міської ради робитиме харчоблок у житомирській школі

Улюблений підрядник міської ради робитиме харчоблок у житомирській школі

За півроку фірма отримала з бюджету понад 2 мільйона.

Фірма “Теплий Дім Житомир”, яка була одним із підрядників по ремонту мосту через річку Тетерів у парку, робитиме капітальний ремонт харчоблоку міської школи №21. Інформація про це розміщена на порталі публічних закупівель “ProZorro”.

Договір про ремонт харчоблоку у ЗОШ №21 був підписаний із “Теплим домом Житомира” ще у червні місяці. Тоді ж управління освіти Житомирської міської ради перерахувало 875 тис. 700 грн на матеріали для поточного ремонту харчоблоку школи. Однак уже в листопаді місяці управління освіти зробило коригування і вартість ремонту зросла на майже 220 тис. грн.

Цікаво, що за півроку з травня місяця ПП “Теплий дім Житомира” отримало з бюджету міста понад 2,6 млн грн. Левову частку коштів — 1 млн 718 тис. 172 грн перерахувало підприємству управління освіти. Ще 949 тис. 699 грн — управління житлового господарства.

Власником і керівником підприємства є колишній керівник алчевських комунальників Анатолій Козлов.

Нагадаємо, що ремонт моста у парку обійшовся місту у майже півтора мільйона гривень. Після його відкриття житомиряни не побачили різниці між мостом до ремонту і після.

Leave a Comment