У нове спортивне відділення в ліцеї для обдарованих дітей відібрали 31 учня

У нове спортивне відділення в ліцеї для обдарованих дітей відібрали 31 учня

Діти займатимуться футболом, волейболом та боротьбою.

Завершився набір на навчання на спортивне відділення у Житомирському обласному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей у 8-й та 9-й класи. Навчатися на цьому відділенні, яке відкривається цьогоріч вперше, буде 31 учень. Про це повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

«20 червня завершився прийом документів, учні проходили тестування. Зокрема, 11 учнів 8 класу навчатимуться на волейбольному напрямку, 10 учнів 8 класу – на футбольному, і 10 учнів 9 класу займатимуться футболом, волейболом та боротьбою. Також 3 учнів вступили у 10 академічний клас, але теж займатимуться волейболом», – йдеться у повідомленні.

До слова, таким чином хочуть готувати в обласному ліцеї-інтернаті спортсменів для національних збірних. До інтернату зараховуватимуть учнів після закінчення 7-8 класів, які поєднуватимуть спортивну підготовку із здобуттям відповідної середньої освіти. Тут передбачена можливість цілодобового проживання і харчування дітей.

Нагадаємо,  житомирський ФК «Полісся» взяв в оренду футболіста з чернігівської «Десни».  В ОДА показали автобус, який за понад 2 мільйона придбали для футбольної команди.

Leave a Comment