У Новограді-Волинському, Бердичеві та Малині черг у дитсадки немає

У Новограді-Волинському нараховується 12 діючих дошкільних навчальних закладів на 1757 місць. За даними електронної реєстрації дітей у дитсадки, на 22 липня 2016 року для дошкільнят є 54 вільні місця. Про це у відповідь на інформаційний запит «Вголос.zt» повідомили у Новоград-Волинській міській раді.

«Програмою розвитку освіти міста Новограда-Волинського на 2016 – 2020 роки, затвердженою рішенням сесії міської ради від 21.07.2016 року № 115, передбачено виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво дошкільного навчального закладу (термін виконання до 2020 року)», – йдеться у відповіді.

Зазначено також, що, за даними статистики, у місті зареєстровано 4617 дітей дошкільного віку.

Схожа ситуація у дошкільних навчальних закладах у Малині та Бердичеві. Там теж немає черг у дитсадки.

У Бердичівській міській раді поінформували, що в місті функціонує 13 дошкільних закладів на 2358 місць.

«У місті зареєстровано 5337 дітей віком від 0 до 6 (7) років. Черги в дошкільні навчальні заклади немає. Планується будівництво дитячого садка в мікрорайоні Червона гора. Виконавчим комітетом Бердичівської міської ради розроблено проект «Будівництво дошкільного навчального закладу на 200 місць по вул. Братів Міхеєвих, 2-А, у м. Бердичеві (завершення будівництва)», – відповіли у міській раді на інформаційний запит.

За інформацією відділу освіти виконкому Малинської міської ради, на 21 липня 2016 року у місті функціонували дев’ять дошкільних навчальних закладів, які розраховані на 1459 місць. На сьогодні у дитсадках виховуються на навчаються 1377 дітей. На 100 місцях виховується 94 дитини. Черга на влаштування дітей до ДНЗ наявна лише у чотирьох дитсадках міста.

Нагадаємо, школи Житомирщини отримають 834 комп’ютери. У першу чергу забезпечать шість опорних шкіл та шість навчальних закладів, де влітку проводилися мовні табори по проекту «GoCamps».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *