У Новограді будують сучасний хірургічний корпус (ФОТО)

У Новограді будують сучасний хірургічний корпус (ФОТО)

За кошти ДФРР.

На Житомирщині продовжують будувати хірургічний корпус Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання. Вже збудували 2 поверхи приміщення та продовжують роботи із зведення 3 поверху. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації з посиланням на Новоград-Волинську міську раду.

Новий сучасний хірургічний корпус матиме 8 операційних, блок інтенсивної терапії на 16 ліжок та стерилізаційну. У надбудові знаходитиметься вентиляція та господарсько-технічні приміщення.

«Це один із медичних проектів в області, який реалізовують за кошти Державного фонду регіонального розвитку та міського бюджету. Вже збудовані два поверхи та продовжуються монтажні роботи на 3 поверсі. Зокрема, працівники встановили колони, забетонували їх та влаштовують перекриття 3 поверху», – йдеться у повідомленні.

До кінця року планують завершити зведення 4-поверхової споруди з додатковим технічним поверхом – надбудовою.

За інформацією міськради, усі будівельні роботи ведуться із дотриманням календарного плану. У 2019 році на добудову хірургічного комплексу із ДФРР виділили 10 млн грн, ще 2 млн 250 тис. грн передбачили у міському бюджеті Новоград-Волинського.