10 житомирських бійців взяли участь у тестуваннях на Ігри Нескорених

10 житомирських бійців взяли участь у тестуваннях на Ігри Нескорених

 Ігри відбуватимуться у Нідерландах.

Військовослужбовці та демобілізовані бійці з Житомирщини пройшли спортивні тестування напередодні проведення Національних Ігор Нескорених. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації. Тестування відбувалися у Львові (13 липня), Одесі (20 липня) та Києві (27 липня).

«Усі бажаючі військові або ветерани, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій ООС або в ході миротворчих операцій за участю України, могли спробувати себе у різних видах спорту та визначитися, у якому виді змагатися на Національних Іграх Нескорених. Зокрема, з Житомирщини у тестуваннях взяли участь близько 10 учасників. Серед них військовослужбовці та демобілізовані Сергій Бондаренко, Владислав Кузнєцов, Олександр Єрмошко, Валерій Давискиба, Вадим Зябліцев, Анатолій Ковалишин, Сергій Слободянін, Олександр Ванек та ін», – йдеться у повідомленні.

Змагання як відбір до збірної України відбудуться 8 вересня у Києві. Взяти участь можуть усі, хто пройшов спортивні тестування. Ігри Нескорених 2020 пройдуть 9-16 травня 2020 року у Гаазі, Нідерланди. Тут візьмуть участь 19 націй: Афганістан, Австралія, Бельгія (вперше), Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Великобританія, США. Учасники змагатимуться в стрільбі з луку, легкій атлетиці, веслуванні на тренажерах, екстремальному керуванні від Jaguar Land Rover, пауерліфтингу, велоспорті на шосе, волейболі сидячи, плаванні та регбі у візках.

В 2020 році Україна вже втретє візьме участь в Іграх Нескорених. Цього року, зважаючий на високий рівень організації та популярність Ігор Нескорених в Україні, Фундація Ігор Нескорених збільшила квоту для української команди – з 15 до 20 чоловік.

Довідково: ІГРИ НЕСКОРЕНИХ (англ. Invictus Games) – міжнародні спортивні змагання серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов’язку, засновані Принцом Гаррі.

Нагадаємо, як під Житомиром резервісти-десантники стрибали з парашутом. Троє житомирян взяли  участь у Всеукраїнських Іграх Нескорених  у 2017 році.

Leave a Comment