У Новограді через афганців перенесуть сесію міської ради

У Новограді через афганців перенесуть сесію міської ради

Засідання проведуть на день пізніше.

Сесію Новоград-Волинської міської ради, яку планували провести 15 лютого, перенесуть на 16 лютого. Відповідне розпорядження міського голови Віктора Весельського оприлюднили на сайті міської ради. Засідання перенесуть через заходи, пов’язані із річницею виводу військ із Афганістану.

«Враховуючи звернення директора департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Хрущ Л. В. від 02.02.2018 №272 щодо необхідності перенесення пленарного засідання двадцятої сесії міської ради у зв’язку з проведенням в місті 15.02.2018 заходів до Дня вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 29-ї річниці виводу військ з Республіки Афганістан:

1. Перенести пленарне засідання двадцятої сесії міської ради сьомого скликання з 15 лютого 2018 року на 16 лютого 2018 року та провести його о 9:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад (вул.Шевченка, 16)», – йдеться у документі.

Нагадаємо, що у Новограді-Волинському закриють поштові кіоски через їхню нерентабельність. На головну ялинку Новограда витратили майже 24 тис. грн.

Leave a Comment