У Новограді через борги за світло відключили воду. Люди обіцяють перекрити дорогу

У Новограді через борги за світло відключили воду. Люди обіцяють перекрити дорогу

у міській раді кажуть, що люди заборгували за воду.

У Новограді-Волинському через борги  водоканалу за  електроенергію місто залишилося без води. Про це повідомляють місцеві жителі у соціальних мережах. У міській раді кажуть, що централізоване водопостачання у місті відсутнє в зв’язку з тимчасовим обмеженням постачання електроенергії АТ «Житомиробленерго». А борги виникли, через те, що містяни несправно палатять за надані послуги з водопостачання та водовідведення.

«Станом на 30 серпня комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» заборгувало 872 тис. грн. перед АТ «Житомиробленерго» за спожиту електроенергію, з них 570 тис. грн. боргу не сплатили мешканці міста за надані послуги з водопостачання та водовідведення міському водоканалу, адміністрація якого неодноразово зверталася до населення з проханням сплатити рахунки», – повідомила прес-служба міської ради.

Зранку, 31 серпня, жителі деяких районів міста повідомили, що водопостачання відновили. Але вода не є придатною до споживання. Містяни збираються на акцію протесту. Кажуть, якщо не будуть почутими владою, перекриватимуть дорогу.

Нагадаємо, у Новограді погрожували відключити воду, якщо містяни не погасять заборгованість за надані послуги. У зв’язку з технічними складнощами відключення води у Житомирі знову перенесли.

 

Leave a Comment