У Новограді подумають, чи варто приєднуватися до проекту «Відкрите місто»

У Новограді подумають, чи варто приєднуватися до проекту «Відкрите місто»

Доцільність вивчить робоча група.

Новоград-Волинський може найближчим часом приєднатися до кількох десятків міст, які є учасниками європейського проекту «Відкрите місто». Розпорядження про вивчення доцільності долучення вивчить робоча група. Відповідне розпорядження підписала в. о. міського голови Новограда Оксана Гвозденко.

«1. Створити робочу групу з питань реалізації спільного проекту «Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» в місті Новограді-Волинському та затвердити її склад.

2. Робочій групі забезпечити вивчення доцільності реалізації спільного проекту «Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» в місті Новограді-Волинському», – йдеться у документі.

До складу групи увійшли 10 осіб. Серед них — керівник управління житлово-комунального господарства, головний архітектор міста та представники громадських організацій. Очолив робочу групу заступник міського голови Анатолій Легенчук.

До слова, проект «Відкрите місто» ініційований Фондом Східної Європи. На сьогодні в області у ньому беруть участь Житомир та Коростишів.

Нагадаємо, що через систему «Відкрите місто» житомиряни скаржаться переважно на вибоїни на дорогах та покинуті будівлі. У селі Житомирського району поставлять знак «Центр Європи».

Leave a Comment