У Новограді розслідують безпідставну виплату майже одного мільйона гривень соціальної допомоги

Департамент праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради протягом двох років безпідставно виплатив грошову допомогу на майже мільйон гривень. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
«Установлено, що посадовими особами Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради, протягом 2014-2016 років, у порушення вимог чинного законодавства, яке регулює порядок виплати соціальної допомоги, на підставі недостовірних даних та документів, безпідставно виплачено грошову допомогу. Зокрема, соціальну допомогу неправомірно виплачено 90 особам, у тому числі 22-м внутрішньо переміщеним, усього на загальну суму понад 910 тис грн», – йдеться у повідомленні.
Новоград-Волинською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом службової недбалості посадових осіб державної установи, що спричинило тяжкі наслідки, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України. У кримінальному провадженні триває досудове розслідування, яке проводять місцеві органи поліції.
До слова, за злочини такої категорії передбачено покарання – позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *