У Житомирі співробітники СБУ викрили на хабарництві двох податківців

У Житомирі співробітники СБУ викрили на хабарництві двох податківців

Хабарники вимагали від бізнесмена 100 тис. грн.

У Житомирі викрили на хабарництві двох високопосадовців ГУ ДФС в Житомирській області. Про це повідомив прес-центр СБ України.

«Начальник одного з управлінь ГУ ДФС спільно зі своїм підлеглим – керівником відділу – систематично здирали гроші з місцевих підприємців за зменшення штрафних санкцій за порушення, виявлені при планових перевірках. «Ціна питання» коливалася залежно від розміру штрафних санкцій, які мали бути накладені на підприємство. Зокрема зловмисники вимагали у житомирського бізнесмена 100 тисяч гривень за накладення на його підприємство мінімального штрафу», – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці затримали хабарників у службовому кабінеті під час одержання частини неправомірної вигоди у сумі 50 тисяч гривень. «Оплату» за послугу з мінімізації штрафу підприємець на прохання податківця-хабарника поклав у видання «Вісник податкової служби».

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Нагадаємо, екс-заступник директора житомирського парку постане перед судом за хабарі. Півмільйона хабара вимагав начальник одного із відділів управління прикордонної служби області.

Автор фото: прес-служба СБУ.

Leave a Comment