У Новограді таки придбають мікроскопи, від яких свого часу відмовилися

У Новограді таки придбають мікроскопи, від яких свого часу відмовилися

На користь піару.

Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання таки придбає 3 мікроскопи для своїх потреб. Відповідне оголошення про тендерні торги оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro». У квітні міська рада відмовилася виділяти кошти на мікроскоп на користь інформаційного супроводу своєї діяльності.

Обладнання обійдеться новоград-волинським медикам у 31 тис. 267 грн. Тендер оголосили 23 листопада. Підсумки торгів підбили вже 28 листопада.

На тендер вийшли два учасника — київський ФОП Сергій Костенко та житомирське ПП «Медісан». Попри те, що пропозиція столичного підприємця виявилася на понад 1 тис. грн дешевшою від житомирської фірми, її відхилили. Підставою для відхилення стало те, що ФОП Костенко запропонував еквівалент товару, який бажав придбати замовник. Згідно з умовами тендеру, територіальне медичне об’єднання купувати іншу модель, аніж заявлено, не бажали.

Нагадаємо, що у квітні 2018 року міський голова Новограда-Волинського не схотів відмовлятися від піару на користь мікроскопу для лікарні. У Коростишівській центральній районній лікарні придбають інкубатор для немовлят.

Leave a Comment