У Новограді-Волинському для економії коштів скоротять вчителів

У Новограді-Волинському для економії коштів скоротять вчителів

Зі шкіл звільнять 18 працівників.

У школах Новограда-Волинського скоротять кількість вчителів. Відповідний проект рішення виконкому оприлюднили на сайті міськради. Загалом під скорочення потраплять 18 педагогів.

«1. Керівникам закладів загальної середньої освіти міста, що визначені в додатку:

1.1. Привести до 1 вересня поточного року штатні розписи закладів загальної середньої освіти у відповідність до чинного законодавства шляхом скорочення посад, що були введені виконавчим комітетом міської ради та не передбачені Типовими штатними нормативами закладів загальної середньої освіти, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України №1205 від 06.12.2010, та додаткових годин.

1.2. Провести необхідні організаційні заходи, пов’язані з вивільненням працівників, посади яких підлягають скороченню, відповідно до чинного законодавства про працю в Україні в закладах загальної середньої освіти», – йдеться у документі.

«Під ніж» потраплять 7 закладів освіти Новограда-Волинського. У п’яти із них скоротять посади заступників із виховної роботи. Ще у двох «позбудуться» посад заступників директора. Поменшає у школах Новограда також акомпаніаторів, керівників гуртків, лаборантів та прибиральниць. Найбільше від скорочення постраждають гімназія ім. Лесі Українки та колегіум. Тут скоротять відповідно 6 та 8 працівників.

Нагадаємо, що у Житомирській міській раді в березні 2016 року звільнили двох начальників управлінь через невідповідність займаній посаді. У 2018 році кількість безробітної молоді в області суттєво зменшилася.

Leave a Comment