У Новограді-Волинському вирішили проблему енергопостачання місцевого водоканалу

У Новограді-Волинському вирішили проблему енергопостачання місцевого водоканалу

Надасть постачальник «останньої надії».

У Новоград-Волинській міській раді у перший день нового року вирішили проблему з постачанням електроенергії КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства». Відповідне оголошення оприлюднили на сайті міської ради.

«Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» повідомляє, що питання про постачання електричної енергії на об’єкти підприємства з 00 год. 00 хв. 01.01.2019 року вирішено. Постачання електричної енергії буде здійснюватися постачальником «останньої надії» — ДПЗД «Укрінтеренерго», – йдеться у повідомленні.

Довідково: розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 року №1023-р Державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго» визначено постачальником «останньої надії» на період з 1 січня 2019 року до 1 січня 2021 року. Ціна на електричну енергію, за якою здійснюється постачання електроенергії споживачам постачальником «останньої надії» є вищою за ціни звичайних електропостачальників.

Нагадаємо, що у Новограді-Волинському через борги за світло у серпні відключили воду. Через це керівнику міського водоканалу оголосили догану.

Leave a Comment