У Новограді визначилися із датою “скандальної” сесії

У Новоград-Волинській міській раді визначилися із датою проведення другого пленарного засідання сесії, яка має висловити недовіру міському голові Віктору Весельському. Відповідне розпорядження, підписане секретарем Василем Остапчуком, оприлюднили на сайті мерії.

«Провести друге пленарне засідання тридцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання 26 вересня 2019 року о 9:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад», йдеться у документі.

На першому пленарному засіданні депутати вирішили не припиняти сесію, а дочекатися одужання міського голови. Адже у порядку денному був звіт Весельського та дострокове припинення його повноважень. Оскільки, на момент голосування не було відомо, коли міський голова вийде з лікарняного, дату наступного засідання не оголошували.

Окрім зняття міського голови у порядок денний другого пленарного засідання включать також питання приєднання громади села Гульськ до Новоград-Волинської ОТГ.

Нагадаємо, що депутати Новоград-Волинської міської ради втретє спробують відправити у відставку свого мера. Оскільки напередодні сесії Весельський пішов на лікарняний, депутати вирішили дочекатися його.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *