У Новограді затримали розшукуваного, який прийшов до сервісного центру

У Новограді затримали розшукуваного, який прийшов до сервісного центру

По довідку про несудимість.

Чоловіка, якого розшукують правоохоронці, затримали 30 серпня у сервісному центрі МВС у Новограді-Волинському. Про це повідомила пресслужба регіонального сервісного центру Міністерства внутрішніх справ у Житомирській області.

«16 серпня до територіального сервісного центру МВС у Новограді-Волинському звернувся 27-річний місцевий мешканець із наміром отримати довідку про відсутність судимості з метою подання до військового комісаріату. Згідно з процедурою довідка виготовляється у термін до одного календарного місяця, тож чоловік заповнив запит і лишив свої контактні дані, щоб отримати повідомлення, коли документ буде готовий», йдеться у повідомленні.

Про те, що чоловік перебуває у розшуку, дізналися у процесі підготовки довідки. Його прізвище спливло в одній із баз даних. Тож про цей факт працівники центру сповістили правоохоронців. Затримали розшукуваного 30 серпня, коли він прийшов отримувати документ.

Нагадаємо, що у Коростишівському районі затримали чоловіка, який вбив молодого хлопця. Поліцейські затримали житомирянина, який вистрелив у голову іншому.

Leave a Comment