Чоловіка та жінку, які змушували двох маленьких дітей сортувати пляшки у пункті прийому склотари, притягнули до адмінвідповідальності

Чоловіка та жінку, які змушували двох маленьких дітей сортувати пляшки у пункті прийому склотари, притягнули до адмінвідповідальності

Житомир.

У соціальній Інтернет-мережі 26 серпня поширили відео із записом роботи двох дітей у пункті прийому склотари в обласному центрі. Ювенальні інспектори поліції разом зі службою у справах дітей та Центром соціальних служб встановили та розшукали матір малих та з’ясували обставини вказаної події. Її та дядька, який мав наглядати за дітьми, притягнено до адмінвідповідальності. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області. 

“34-річна жінка є матір’ю-одиначкою та має доньку 2015 і сина 2014 років народження. Усі разом вони проживають у Житомирі. Того дня, 26 серпня, за словами жінки, малі пішли разом з її 41-річним братом прогулятись.  Водночас очевидці розвитку ситуації стверджують, що діти частенько разом з чоловіком знаходяться саме на пункті прийому склотари, де сортують пляшки”, – йдеться у повідомленні.

Відтак  ювенальні інспектори роз’яснили матері, яка також є інвалідом, її обов’язки  щодо виховання малолітніх.

Відносно матері були оформлені адміністративні матеріали за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків по вихованню дітей) КУпАП, а щодо її брата, дядька малих, – за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства…) КУпАП. На зафільмованому відео видно, як чоловік вдаряє по рукам 5-річного хлопчика.

“Раніше жодної інформації про цю родину у нас не було і приводів для спілкування з нею теж, – розповіла начальник відділу ювенальної служби ГУНП Житомирщини Наталя Гончарук. – Водночас сім’я перебуває на обліку у Центрі соціальних служб через складні життєві обставини. Після цього випадку ми направили інформацію і до служби у справах дітей для забезпечення постійного супроводу дітей”.

До слова, загалом нині під посиленою увагою ювенальних інспекторів Житомирщини  знаходиться близько 1200 родин, відтепер серед них буде і ця сім’я.

Leave a Comment