У ОДА відремонтують та утеплять приміщення спортивної школи на майже 6 мільйонів

Департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації витратить 5 млн 607 тис. 832 грн на капітальний ремонт та термосанацію приміщення обласної школи вищої спортивної майстерності. Будівля знаходиться у селі Березина Житомирського району. Оголошення про проведення тендеру оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Тендер оголосили 8 листопада. Участь у конкурсі взяли дві житомирські компанії — ТОВ БК «Сучасні технології» та ПП «Прогрес-Буд». Перемогу в аукціоні здобуло останнє. Вартість його послуг склала на понад 30 тис. грн менше, ніж у конкурентів.

Згідно із технічним завданням, мають здійснити заходи ппо 500 пунктах. Серед них, заміна даху з його утепленням, ремонт та термосанація стін тощо. Окрім цього, здійснять заміну мереж та проптипожежне просочення. Завершити роботи планують до кінця 2019 року.

Нагадаємо, що облрада встановить систему поливу для комунальної спортивної бази. У селі Пулинського району майже за півтора мільйона збудують спортивний майданчик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *