У селі Пулинського району майже за півтора мільйона збудують спортивний майданчик

У селі Пулинського району майже за півтора мільйона збудують спортивний майданчик

Роботи виконуватиме підприємець з Баранівки.

Відділ освіти та гуманітарних питань Курненської сільської ради Пулинського району витратить 1 млн 422 тис. 1 грн на будівництво поля для міні-футболу зі штучним покриттям. Оголошення оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Визначення підрядника у сільраді проводили без тендерної процедури. Просто уклали договір. Виконуватиме будівництво підприємець Володимир Осіпчук з міста Баранівка. Завершити роботи має до кінця 2018 року.

Протягом 2017-2018 років Володимир Осіпчук отримав 14 підрядів на 7 млн 321 тис. 64 грн 79 коп. При чому 11 із них він виконував саме у Пулинському районі, а по 6 договорах замовником був саме відділ освіти та гуманітарних питань Курненської сілсьької ради. Крім цього, підприємець також ремонтував дахи у Бердичеві після аномального граду та здійснював ремонт покрівлі у дитсадочку Хорошівського району.

Нагадаємо, що у Баранівці понад мільйон витратитли на спортмайданчик зі штучним покриттям. Ремонт спортмайданчика обійшовся житомирській школі у півтора у майже півтора мільйона.

Leave a Comment